Kurucumuz

Şuayip KÜÇÜKKURT 10 Nisan 1960 yılında Karaman'ın Pınarkaya köyünde dünyaya geldi. 1965 yılında Konya'nın Ereğli İlçesine taşındıktan sonra İlkokulu Mehmet Akif İlkokulu'nda tamamladı.

Çalışma hayatına okul çıkışlarında çekirdek ve dondurma satarak, babası Hüseyin KÜÇÜKKURT'a yardım ederek başladı. İlkokulu bitirdikten sonra da "Foto Sedat" adlı fotoğrafçıda çıraklık yapmaya başladı. 15 yaşında radikal bir kararla Ereğli'den İzmir'e tek başına gelerek çalışma hayatına bu şehirde devam etti.

İzmir Basmane'de "Foto Sedat" adlı fotoğraf stüdyosunda çalıştığı yıllar ona çok şey öğretti.

1980 yılında vatani görevini yapmak üzere Kıbrıs'a gitti. 1 yıl sonra KÜÇÜKKURT ailesiyle beraber İzmir'e yerleşti. İzmir'de sebze meyve halinde hammallık, pazarcılık sebze-meyve komisyonculuğu ve manavlık yaparak çalışma hayatına devam etti. Evlendi ve dört çocuk sahibi oldu.

1992 yılında dört kardeşiyle beraber Bornova Tarımı kurdu. 1993 yılındaysa çalışma alanlarını değiştirerek Yeşilova'da 600 kişiye yemek veren bir tesis olan BORTAR'ı kurdu. Hizmet verilen firma sayısının her geçen gün artması nedeniyle tesisleri önce Ayakkabıcılar Sitesi'ne, oradan da Işıkkent'e taşıdı.

2004 yılında aramızdan zamansız ayrılan kurucumuz, değerli büyüğümüz Şuayip KÜÇÜKKURT'un anısını yaşatmak ve bizlere mirası olan Bortar'ı büyüterek geleceğe taşımak için tüm Bortar ailesi olarak bugün de koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz.

Bizleri bulutların arasından izlediğine inandığımız o mutlu ve umut dolu gözlerden aldığımız güçle, yarınlara geçmişimizi unutmadan gururla ve güvenle ilerleyebildiğimiz için kıvançlıyız.

Şuayip Küçükkurt 17.Yıl Anısına "ve hala sımsıcak durur anılar"
Hakkımızda

BORTAR HAKKINDA

Bortar Hazır Yemek & Gıda San. ve Tic. A.Ş

Bortar gıda ve yemek fabrikası, günlük 100 bin kişilik kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük ve keyifli mutfağıdır! Lezzetin yenilikçi markası Bortar, en çağdaş toplu beslenme çözümleri sunan, bu alanda uzmanlaşmış seçkin bir kurumdur.
Bortar; 3000 metrekare açık, 2000 metrekare kapalı alana yayılan eşsiz tesisleri, modern gıda üretimine uygun donanımları ve 800 kişilik uzman kadrosuyla; 1993 yılından bu yana, İzmir ve Ege Bölgesi’nde en kaliteli toplu yemek ve catering hizmetlerini vermenin haklı gururunu yaşar.

Fotoğraf Galeri

BORTAR GROUP FOTOĞRAF GALERİSİ

Diğer görseller için tıklayın.

İletişim

BORTAR İLETİŞİM

6089 Sokak No:4 Işıkkent - İZMİR

Telefon:   0 232 436 19 20

Faks:        0 232 436 22 93

E-Posta:   info@bortargroup.com.tr

Web:          www.bortargroup.com.tr

Haritayı Göster


Bizden haberdar olmak için mail adresinizi bırakınız.

ANA SAYFA | KURUMSAL | HİZMETLERİMİZ | HİJYEN & KALİTE
BASIN ODASI | İNSAN KAYNAKLARI | İLETİŞİM© 2015 BORTAR GROUP / Tüm hakları saklıdır. / Website Design by MANEVRA


www.bortargroup.com.tr