Bizden Haberler

Bornova Belediyesi Profesyonel Meslek Edindirme Programı bünyesindeki "Aşçılık ve Pastacılık Eğitimi" kursiyerleri, Avrupa'nın en büyük mutfağı konumundaki BORTAR Yemek Fabrikası'na konuk oldu. BORTAR şefleri, öğrencilere; yaklaşık 19 milyon liralık yatırımla inşa edilen 'akıllı bina'da, son teknoloji ürünü buharlı yemek pişirme kazanlarını tanıttı, üretim süreçleri hakıda bilgiler verdi.

Ata'nın İzmir fotoğrafları

BORTAR Event Hall Hanri Benazus'un Atatürk fotoğrafları sergisine ev sahipliği yapıyor. Sergide 170 fotoğraf beğeniye sunuldu.

Avrupa'nın en büyük toplu yemek mutfağına sahip BORTAR Group, İzmir'i sanata da doyuruyor. Şirketin birkaç ay önce hizmete giren akıllı binası bünyesindeki BORTAR Event Hall, Türkiye'nin en geniş Atatürk fotoğrafları koleksiyonuna sahip Hanri Benazus'un sergisine ev sahipliği yapıyor.

İzmir Sanayici İşadamları Derneğinin (İZSİAD) "Kente ve Bölgeye Katkı Ödülleri" düzenlenen törenle sahiplerini buldu. İZSİAD'dan yapılan açıklamaya göre, Alsancak'taki Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi'nde düzenlenen ödül töreninde konuşan İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, İZSİAD olarak temel amaçlarından birisinin kent, bölge ve ülkenin sosyo-kültürel yapısına katkı sağlamak olduğunu kaydetti.

20-22 Ekim'deki toplantıda kurum kuruluş ve firmalar bir araya geliyor.

SAĞLIK ÖNEMLİ
İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği(İZSİAD), Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi düzenliyor.

FUAR DA VAR
İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, organizasyon kapsamında fuar da yapacaklarını söyledi.

İzmir'e yepyeni bir sanat ve buluşma mekanı kazandıran Bortar Group'un ilk sanal etkinliği, "Fırçaların Ucundaki Bornova" adlı resim sergisi oldu.

İzmir Aşçılar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu, Bortar Group şirketlerinden Nisan ayın da faliyete geçen Türkiye’nin en büyük mutfağı olan Bortar Toplu Yemek fabrikasını ziyaret etti.

Bortar Yönetim Kurulu üyelerinden Deniz Küçükkurt ve Mustafa Küçükkurt dernek üyelerine günlük 100 bin kişilik yemek üretme kapasitesine sahip olan tesis hakkında bilgiler verdi. Tesisi gezen İzmir Aşçılar Derneği üyeleri Türkiye ve İzmir’in böyle yatırımlara ihtiyacı olduğunu, Bortar Group ‘un bu konuda öncü olmasından dolayı çok memnun kaldıklarını belirttiler. Dernek başkanı Şamil Akşit İzmir yemeklerinin gelişimine, hijyene ve kalite standartlarına önem veren Bortar firmasının yanındında olduklarını belirterek bundan sonraki projelerde destek vereceklerini söyledi.

İzmir’in simgesi Konak Saat Kulesi Meydanında İl Müftülüğü’nün düzenlediği 12.000 kişilik İftar yemeğinde Borboxla BORTAR imzası…

Kadir Gecesi nedeniyle İzmir İl Müftülüğü tarafından dün akşam Konak Meydanı'nda "Kur'an Ziyafeti ve Mevlid Programı" düzenlendi.

İzmir'in simgesi Saat Kulesi ve Konak Camii önünde gerçekleştirilen etkinliğe, kadın, erkek ve çocuklardan oluşan binlerce vatandaş evlerinden getirdiği seccadelerle katılım gösterdi. Vatandaşların birlik ve beraberliğine katkıda bulunmak amacıyla yapılan program öncesi İl Müftülüğü, İzmir Valiliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve sivil toplum örgütleri tarafından vatandaşlara 12 bin paket iftar yemeği verildi. Türkiye'de ilk kez bir meydanda yapılan geniş katılımlı etkinlikte, Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Erbaş, iftar sonrası alanda bulunanlara akşam namazını kıldırdı. Sonrasında İzmir'in yanı sıra İstanbul ve Ankara'dan gelen hafızlar ve cami imamları tarafından, Kur'an-ı Kerim'den dualar, kasideler ve ilahiler okundu, kandil konuşmaları yapıldı. Gecede sahne alan İzmir Müftülüğü Tasavvuf Musikisi Grubu müzik dinletisi sundu. Edilen dualar sonrasında 23.45'de teravih namazı da yine aynı meydanda kılındı. İzmir Saat Kulesi önünde ilk defa yapılan ve tarihe geçen Kadir Gecesi programı, saat 21.30'dan itibaren Kanal 35 ekranlarından canlı olarak yayınlandı.

Karşıyaka Belediyesinin düzenlediği 850 m uzunluğunda 10.000 kişilik iftar yemeğine Bortar’dan tam destek...

KARŞIYAKA ÇARŞI’DA ‘YERYÜZÜ SOFRASI’

10 BİN KİŞİYLE İFTAR
Ramazan Ayı’nda birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapan Karşıyaka Belediyesi, İzmir’in en kalabalık iftar sofrasını Karşıyaka Çarşısı’nda kurdu. Dev organizasyona yaklaşık on bin kişi katıldı. Başkan Akpınar “İftar sadece karın doyurmak değil; dostluğu, sohbeti, güzelliği paylaşmaktır. Türkiye’nin en aydınlık kenti Karşıyakamızda bu ayrıcalığı yaşamanın mutluluğunu hissediyoruz” dedi.

850 METRE SOFRA KURULDU
Karşıyaka Belediyesi, İzmir’in en kalabalık iftar sofrasını Karşıyaka Çarşısı’nda oluşturdu ve boydan boya masalar kuruldu. Çarşı bayraklarla süslendi. ’Yeryüzü Sofrası’ etkinliğinde yaklaşık on bin kişiye, 20 farklı noktadan yemek dağıtıldı. Etkinlikte, Çarşı ve yan sokaklarına toplamda 850 metrelik iftar sofrası kuruldu. Vatandaşlara, çorba, tas kebabı, pilav, tatlı ve iftariyelik ikram edildi. Yemek duasını Karşıyaka Müftüsü Cahit Erhun yaptırdı. İftarın ardından Çarşı’yı gezen Başkan Akpınar ve beraberindekiler, esnaftan alışveriş yaptı, vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

9 garson, 2 barmen ve 4 mutfak personelimiz ile 250 kişilik Korozo Ambalaj yılbaşı kokteylinde hizmet verdik.

Türkiye’nin mutfağı BORTAR A.Ş., doğaya ve yeşile borcunu ödüyor. BORTAR ve Ege Orman Vakfı işbirliğiyle Çesme Ildırı Kadıovacık Köyü mevkiinde oluşturulan BORTAR KORUSU’na fidanlar düzenlenen törenle dikildi.

Törene, BORTAR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa, Sait ve Deniz Küçükkurt, Ege Orman Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Perihan Öztürk’ün yanı sıra her iki kurumun yöneticileri, çalışanları ve elemanları katıldı. Günün anısına Hasan Küçükkurt’a bir plaket vererek, bağış nedeniyle teşekkür eden Perihan Öztürk, alanda İzmir Orman Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Öztürk, "Sizler gibi yaşadığı dünyaya sahip çıkan, yeşile ve doğaya önem veren bağışçılarımızın destekleri ile bu alanda binlerce fidan yeşeriyor. Bu sayının her geçen gün daha da artacağına inaniyoruz" diye konuştu.

HER YIL DAHA BÜYÜYECEK

BORTAR olarak sosyal sorumluluk projelerinde her zaman yer aldıklarını, sanata, egitime ve doğaya destek olduklarını belirten Hasan Küçükkurt, "Ege Orman Vakfı işbirliğiyle şimdi de bu ormanı hayata geçiriyoruz. Her yıl çesitli nedenlerle ormanlarımızı kaybediyoruz. Yeşili ve doğayı koruduğumuz kadar, arttırmalıyız ki atalarımızdan aldığımız mirası, torunlarımıza aktarabilelim. Bugün bin fidanla başladık, önümüzdeki yıllarda bu sayıyı çogaltacağız" dedi.

Konuşmaların ardından ellerine çapa ve kürekleri alan ekip, son fidanları birlikte dikerek, can sularını verdi.

Genel Müdür Alptekin Adagide: Sektörün geleceği bizim gibi güçlü yerel bölgesel firmalarda...

BORTAR geleceğe güvenle koşuyor

Türkiye’nin hazır yemek lideri BORTAR A.Ş’nin yeni Genel Müdürü Alptekin Adagide ile hem şirketin yeni yapılanmasını hem de hedeflerini konuştuk. Bir yanda yatırımlar devam ederken, diger yandan ürün ve hizmetlerini yenileyen BORTAR A.Ş’nin başarısındaki sırları dinledik.

- Öncelikle sizi tanıyarak başlayalım, Alptekin Adagide kimdir?

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunuyum. Ekonomi okudum. Ailem 3 kuşaktır bu işi yapıyor. Ben profesyonelliği seçtim. Hem alaylı, hem mektepli derler ya işte öyleyim.

- BORTAR ile yolunuzun kesişmesi nasıl oldu?

Sofra grupta 19 yıl çalıştıktan sonra bir süre dinlenmek ve bilgi birikimimi danışman olarak sürdürmek için ayrılma kararı aldım. Ancak, Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Bey, bunu öğrenince olay değişti. Bana grubun gelecek ile ilgili hedeflerini ve yatırım planını anlatınca bunun bir parçası olmam gerektiğini hissettim, teklifi kabul ederek gruba katıldım.

- Sizi de heyecanlandıran grubun özellikleri neler?

Grubun sektörden bizi farklı kılan en önemli özelliği amatör ruhla işimizi profesyonelce yapıyoruz. Bu da bize müşteri memnuniyeti olarak geri dönüyor. Aile bireyleri ve profesyoneller olarak hepimiz işin başındayız. Herkes görev tanımına giren işi mükemmel yapıyor. Birleşimden mükemmel bir güç doğuyor. Satın alma gücümüz çok yüksek. Aldığımız tüm girdileri aynı zamanda grubumuz adına TSE denetliyor ve uygunluğu halinde üretime dahil ediyoruz. Bu yaptığımız ise ne kadar önem verdiğimizin iyi bir göstergesi. Türkiye’nin en modern ve en teknolojik mutfağını yapıyoruz. Ekim 2015’de tamamen bitirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yaptığımız mutfağın bir örneği daha yok.

- Bunların yanında farklı özellikler var mı?

Sektörle ilgili dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Uzakdoğu’da ve Avrupa’da bu konuda bir dizi teknik seyahatlerde bulunduk. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve taleplerine yönelik çalışmalarımız, kalite ve gıda güvenliğinden hiçbir şekilde ödün vermeden yapıyoruz. Sektörün geleceği bizim gibi güçlü yerel bölgesel firmalarda. İşlerini doğru yapan ve butik çalışan şirketlerden bahsediyorum, merdiven altından değil. Biz de Ege’de ki en güçlü firmayız.

- Bu sorumlulukta yükleyen bir özellik, büyüme hedefleri neler?

Büyüme hedefimiz yeni yaptığımız fabrika ile birlikte günlük 50 bin kişiye çıkmak. Bu konuda alt yapımızı ve organizasyonumuzu tamamlıyoruz. Grubumuza yeni profesyonellerin katılımı ile daha da güçlendik. Taşıma yemeğin yanında, yerinde pişirme işlerimiz hızla büyüyor. Burada müşterilerimizin damak tadı ve beklentilerine göre çoktan seçmeli menüler sunuyoruz. Dolayısı ile müşteriye özel reçeteler yapıyoruz.

- Okullara yönelik farklı çalışmalarınız da var, bunlardan da bahseder misiniz?

Biz tüm müşterilerimizin sağlıklı ve dengeli beslenmesine önem veriyoruz. Okullara verdiğimiz hizmetteki fark ögrencilerin büyüme çağında olmaları. Dolayısıyla bu menüleri onlara özel kılıyor. Beslenme politikamızın temel ilkesi, yeterli ve dengeli beslenme. Bu bağlamda et ürünlerinin yanında, sebze ve meyveleri mevsimine göre sunmaya çalışıyoruz.

- Sağlıklı ve dengeli beslenme için egitim çalışmasında neler yapılıyor.

Biz BORTAR olarak, özel okullara, anaokullarına ve yurtlara hizmet veriyoruz. Özellikle okul çağı çocuklarımızın yanlış beslenmesi ve fast food alışkanlıklarını değiştirmek için çalışıyoruz. Beslenme uzmanımız ve gıda mühendislerimiz çocuklarımıza ve gençlerimize eğitim planlıyorlar. Bu konunun diğer ayağı ise velilerimiz. Velilerimiz için de eğitim planladık. Unutmayalım çocuklarımızın beslenme alışkanlıkları evlerimizden geliyor. Dolayısı ile bu konuya çok önem veriyoruz.

- Toplu yemeğin yanında Catering hizmetlerinden de bahsedebilir misiniz?

Düğün, davet, piknik ve grup parti işlerimiz, özel organizasyonlarımız son hızıyla devam ediyor. Burada da en iyi menü ve servisi, BORTAR kalitesiyle sunuyoruz. Çok deneyimli bir ekibimiz var. Menüden servise müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak için çalışıyorlar. Yaz için ajandamız şimdiden dolmak üzere. Bu da Catering hizmetlerinde de BORTAR’ın farkını ortaya koyan bir gösterge.

- Eklemek istediğiniz bir şeyler var mı?

Bortar Group olarak takım ruhuyla hareket eden çok büyük bir aileyiz. Başarılarımızda bizlerle ortak hareket eden, katkıda bulunan, emeği geçen, bize her zaman güvenen tüm müşterilerimize ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim.

Ege’yi yeşille donatan Ege Orman Vakfı, İzmir - Çesme otobanında, gelen yoğun talepler üzerine 8 yeni parselde daha agaçlandırma çalışmalarına başlıyor. Ağaçlandırma çalışmaları tamamlandığında İzmir - Çeşme otoyolu 100 bin fidanla yemyeşil olacak.

Bortar Yemek olarak biz de başarılı ve mutlu yeni yıl dileklerimizi, Ege Ormanlarında fidan dikerek iletiyoruz.

Fidanlarımız Çesme Ildırı Mevkiinde Bortar Korusu’nda yeşerecektir.

Bizim İçin Lezzet Demek, Kalite Demek.

Teknolojiyi ve kaliteyi, mutfağımızın özünü bozmadan birleştirerek sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.

İzmir Sanayici ve İş adamları Derneği'nin 12 Ekim 2014 tarihinde düzenlediği kahvaltıya Bortar Yemek ev sahipliği yaptı.

Her sene Ramazan ayı boyunca, firmalar çalışanlarına veya vatandaşlara iftar organizasyonları düzenlemektedir. Geleneksel hale gelen bu uygulamalar ile insanların aynı anda kaynaşması sağlanmakta aynı amaç için bir araya gelmektedirler. Bizde Bortar Yemek olarak bu yılda iftar yemeği organizasyonlarında, müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Taşımalı yemek hizmeti, yerinde yemek üretiminin yanı sıra tüm organizasyonlarda hizmet veren Bortar Yemek, 28 Nisan Pazartesi günü sahnelenen "Dünya'nın Sonu. Net" isimli oyun öncesinde Uygur kardeşler ve ekibini ağırladı.

Bortar Yemek ve İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ile birlikte ögle yemeği yiyen Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, Bortar yemeklerinden övgüyle söz ettiler. Ziyarette, tiyatro dünyasının usta isimlerini ağırlamaktan onur duyduğunu ifade eden Hasan Küçükkurt, tecrübeli kadro ve deneyimleriyle istedikleri her noktada kendilerine hizmet vermekten mutluluk duyacaklarını belirtti.

BORTAR çalışanları yılbaşına erken girdi.

Akşam üzeri Bortar Hazır Yemekte düzenlenen yılbaşı kutlamalarına yönetim kurulu üyeleri ve tüm Bortar çalışanları katıldı.

Gönüllerince eğlenen Bortar ekibine çekilişle yılbaşı hediyeleri dağıtılırken, Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt "Verimli bir yılı geride bırakırken, yeni yılın herkese sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini tememni ediyorum" şeklinde konuştu.

Bir kentin ‘dünya kenti’ olarak anılmasının ölçütlerinden biri de uluslararası sanat festivalleridir. Uluslararası sanat festivalleri kültürlerarası bir buluşma noktasıdır ve yarattığı enerjiyle kentinin sanatını besler. Bir kentte yapılan Uluslararası sanat festivali sayıları ve nitelikleri de o kentin gelişmişliğinin en önemli ölçütlerinden biridir.

"İzmir Uluslararası Kukla Günleri" Festival Direktörü Sn. Selçuk Dinçer bu alanda üstlendiği sorumluluk ile bu yıl da Dünyanın önemli kukla tiyatrosu topluluklarını ve kukla sanatçılarını İzmir’e getirdi. Yüzlerce sanatçı üretimlerini ve sanatsal birikimlerini, sanat severlere ve İzmirli’ye sunuyor.

Bu yıl 6 Martta başlayan 8. İzmir Uluslararası Kukla Günleri 23 Mart tarihine kadar sürecek. Dünyanin en büyük kukla festivallerinden biri olarak kabul edilen bu festivalde bu yıl 20 ülkeden sanatçılar, 40 kukla tiyatrosu grubu, 42 ayrı oyunu, 26 salonda 140’in üzerinde gösterimle 50.000’den fazla seyirciyle buluşturacak.

Programdaki farklı yaş gruplarına yönelik oyunlar festival süresince her yaştan izleyiciye kukla sanatının her türünden en iyi örnekleri sunarken, keyifli anlar yaşatıyor.

Sn. Selçuk Dinçer ve ekibinin bu çabalarının İzmir’i kısa sürede bu alanda büyük bir dünya markası yapacağına inaniyoruz.

Biz de BORTAR olarak Festivale, Sn. Selçuk Dinçer’e ve İzmir kentine destek vermek için yola çıktık. Festivalin önemli oyunlarından Fransız sanatçı Plexus Polaire’nin (Pleksus Polare’nin) OPAK OPERA oyununu siz BORTAR dostlarına sunuyoruz.

Festivalin, gelişerek devam etmesi, İzmir’in sanatına ve gelişimine katkı sağlayarak hedeflerine ulaşmasını diliyoruz.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Bortar Yemek, hizmet verdigi firmaların bayan çalışanları ile kendi bayan personellerine karanfil dağıttı. Önce kısa süreli şaşkınlık yaşayan personeller, bu jestten dolayı teşekkür ettiler.

Basketbol takımı Pınar Karşıyaka’nın 2013 FIBA EuroChallenge Cup finalinde, Krasyne Krylia ile yaptığı final maçında firmamız catering organizasyon sponsoru olmuştur.

Sektörün lider markası firmamızın 20. yılını kutladığı geceye TSE Başkanı Hulusi Şentürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Poyraz, Çeşme Turistik Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel ve seçkin davetliler katıldı. Firmamız sektörde bir ilki gerçekleştirerek kuruluşunun 20. yılını TSE ile taçlandırdı.

16 Şubat 2013 günü yapılan kongrede seçilen yeni yönetim kurulu Başkanı Birgül ÇAĞRI, Köy Enstitüsü mezunu bir grup Ulu Çınarla 6 Mart 2013 tarihinde, bir sivil toplumcu olan ve aynı zamanda BORTAR’ın da kurucusu Hasan KÜÇÜKKURT’u makamında ziyaret ettiler.

Gruba bir sabah kahvaltısı veren Hasan KÜÇÜKKURT, Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneğinin çalışmalarını izlediğini ve taktirle karşıladığını belirtti. Sıcak bir ortamda geçen kahvaltıda konuşan Dernek BAŞKAN’ı Birgül ÇAĞRI, “Derneğe ilgi ve desteklerinden dolayı Hasan KÜÇÜKKURT’a teşekkür etti. Derneğin gelecek dönem planlarını açıkladıktan sonra bu yıl 73. Kuruluş yıldönümünü kutlayacakları Köy Enstitülerinin öneminin her geçen gün daha iyi anlaşıldığını, karşı olanların çocuklarının ve torunlarının bile bugün bu kurumlardan övgüyle söz ettiklerini ifade etti.”

Söz alan Kadir AK, "Eğer Köy Enstitüleri kapatılmasaydı, köyden-şehire göç bugünkü gibi çarpık olmayacaktı. Kooperatifçilik ve imece ruhu gelişecek üreten bir toplum olacaktık. Toplumun yapısı daha da güçlenecek bu günkü terör dâhil birçok problem yaşanmayacaktı. Eğer bu kurumlar kapatılmasaydı, başta öğretmen yetiştirme olmak üzere, eğitimdeki bu günkü karmaşa olmayacaktı. Üniversiteler bilim üreten özgür kurumlar oalcaktı." Dedi.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret karşılıklı iyi dilek ve duygularla son bulmuştur.

Bortar Yemek olarak sektördeki farkımızı kanıtlamak amacaıyla 2013 yılında Türkiye'nin ve Ege Bölgesi'nin en modern ve en büyük Yemek Fabrikası'nın temelini atacağız.

6 milyon dolar yatırım ile 7000metrekare'lik kapalı bir alana kurulacak olan tesisimiz günlük 100.000 kişi için yemek üretimi kapasitesine sahip olacaktır.

Son sistem mutfak ekipmanları ve hijyen anlayışıyla Bortar güveninizle büyümeye devam ediyor.

Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis Üyeleri, eşleri ve çocuklarıyla İnciraltı'ndaki Keyif Kır Bahçesi'nde bir araya geldi. Meclis üyesi Hasan Küçükkurt'un tanışma ve kaynaşma amacıyla verdiği kahvaltıda üyeler zengin menü ile keyifli bir kahvaltı yaptı. Kahvaltı sonrası gazetecilerle konuşan EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Yönetim Kurulu'nun iyi projeler üretmesi ve iyi kararlar alması için meclis üyelerinin kaynaşmasının önemli olduğunu vurguladı. Yorgancılar, 2009-2012 döneminde görev yapacak EBSO Meclis Üyeleri'nin ekonomik krize rağmen belli periyodlarda eşleri ve çocuklarıyla bir araya geleceklerini ifade etti.

Güres Group sponsorluğunda 21.06.2009 Çeşme Alaçatı da gerçekleşen Ege Açık Yelken Kupası yarışlarında vermiş olduğunuz catering hizmetinde göstermiş olduğunuz titizliğiniz, ikramlarınızın lezzeti ve ekibinizin çalışkanlığı için Bortar ailesine teşşekürlerimizi sunar, çalışmalarınızdaki başarılarınızın devamını temenni ederiz.

İZSİAD’ın 19. Kuruluş Yıldönümü Konserine göstermiş olduğunuz ilgi ve büyük desteğinizden dolayı size ve Bortar ekibine çok teşekkür ederiz.

Sayın: Hasan KÜÇÜKKURT ve Cuma ALİ KAYAR Beyefendilere; iş, aile, toplum ve her tür teşebbüs hayatında sağlık ve başarı dileğiyle.
Hakkımızda

BORTAR HAKKINDA

Bortar Hazır Yemek & Gıda San. ve Tic. A.Ş

Bortar gıda ve yemek fabrikası, günlük 100 bin kişilik kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük ve keyifli mutfağıdır! Lezzetin yenilikçi markası Bortar, en çağdaş toplu beslenme çözümleri sunan, bu alanda uzmanlaşmış seçkin bir kurumdur.
Bortar; 3000 metrekare açık, 2000 metrekare kapalı alana yayılan eşsiz tesisleri, modern gıda üretimine uygun donanımları ve 800 kişilik uzman kadrosuyla; 1993 yılından bu yana, İzmir ve Ege Bölgesi’nde en kaliteli toplu yemek ve catering hizmetlerini vermenin haklı gururunu yaşar.

Fotoğraf Galeri

BORTAR GROUP FOTOĞRAF GALERİSİ

Diğer görseller için tıklayın.

İletişim

BORTAR İLETİŞİM

6089 Sokak No:4 Işıkkent - İZMİR

Telefon:   0 232 436 19 20

Faks:        0 232 436 22 93

E-Posta:   info@bortargroup.com.tr

Web:          www.bortargroup.com.tr

Haritayı Göster


Bizden haberdar olmak için mail adresinizi bırakınız.

ANA SAYFA | KURUMSAL | HİZMETLERİMİZ | HİJYEN & KALİTE
BASIN ODASI | İNSAN KAYNAKLARI | İLETİŞİM© 2015 BORTAR GROUP / Tüm hakları saklıdır. / Website Design by MANEVRA


www.bortargroup.com.tr