Başkanımızın Mesajı

Bortar Hazır Yemek ve Gıda San. Tic. A.Ş. Yemek Üretim ve Servis hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ilk ve değişmez hedef kabul etmiştir. Hammaddeden son ürüne kadar iç ve dış tüm müşterilerimize Türk mutfağı standartlarına uygun bir şekilde yemek hizmetlerinin bütün aşamalarında ilk defada, tam zamanında, hatasız hizmet vermeyi hedeflemiştir. Bunu sağlamak için sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin yanında, çalışanlarının da memnuniyetini daim kılmak, TEMİZLİK, HİJYEN VE GIDA GÜVENLİĞİ'ni üretimden nihai tüketiciye varıncaya kadar sağlamak firmamızın önem verdiği konular arasındadır.

K – Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi ile başlayan Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile devam eden kurumsallaşma ve profesyonelleşme sürecimiz, G – F TSE-ISO-EN 22000 gibi diğer yönetim sistemlerini de bünyemize dahil ederek sektörde kalite ve gıda güvenliği seviyesi olarak, üretici, yenilikçi ve kalite ürünün öncüsü olmaktır. Ayrıca yasal şartlar ve müşteri şartlarına da uymayı hedeflerimiz arasında bulunduracağız.

Kalite Yönetim Sistemi ve Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin şartlarına uymak etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini ve çalışanlarımızın sürekli eğitilmesini sağlamaktır.

Tarladan sofraya, güvenli, hijyenik, müşterinin damak tadına uygun, servis kalitesi yüksek, Yemek Hizmeti firmamızın temel politikasıdır.

Hasan KÜÇÜKKURT
Hakkımızda

BORTAR HAKKINDA

Bortar Hazır Yemek & Gıda San. ve Tic. A.Ş

Bortar gıda ve yemek fabrikası, günlük 100 bin kişilik kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük ve keyifli mutfağıdır! Lezzetin yenilikçi markası Bortar, en çağdaş toplu beslenme çözümleri sunan, bu alanda uzmanlaşmış seçkin bir kurumdur.
Bortar; 3000 metrekare açık, 2000 metrekare kapalı alana yayılan eşsiz tesisleri, modern gıda üretimine uygun donanımları ve 800 kişilik uzman kadrosuyla; 1993 yılından bu yana, İzmir ve Ege Bölgesi’nde en kaliteli toplu yemek ve catering hizmetlerini vermenin haklı gururunu yaşar.

Fotoğraf Galeri

BORTAR GROUP FOTOĞRAF GALERİSİ

Diğer görseller için tıklayın.

İletişim

BORTAR İLETİŞİM

6089 Sokak No:4 Işıkkent - İZMİR

Telefon:   0 232 436 19 20

Faks:        0 232 436 22 93

E-Posta:   info@bortargroup.com.tr

Web:          www.bortargroup.com.tr

Haritayı Göster


Bizden haberdar olmak için mail adresinizi bırakınız.

ANA SAYFA | KURUMSAL | HİZMETLERİMİZ | HİJYEN & KALİTE
BASIN ODASI | İNSAN KAYNAKLARI | İLETİŞİM© 2015 BORTAR GROUP / Tüm hakları saklıdır. / Website Design by MANEVRA


www.bortargroup.com.tr